Webinar: Maak kennis met Code D
Ontdek in 20 minuten waarom leerlingen en leerkrachten zo enthousiast zijn over wereldoriëntatie met Code D en stel al je vragen in de chat.
Datum | Starttijd |
Woensdag 22 maart | 14:00 uur |
Donderdag 30 maart | 15:30 uur |
Dinsdag 11 april | 15:15 uur |
Woensdag 19 april | 14:00 uur |
Met Code D combineer je kennis, vaardigheden en burgerschap tot sprankelende lessen Mens & Maatschappij en Mens & Natuur. Vanuit interesse en verwondering ontdekken kinderen de wereld. En hoe meer ze weten, hoe nieuwsgieriger ze worden.
Stap voor stap vergroten jouw leerlingen hun kennis én ontwikkelen ze hun vaardigheden en gaan ze de wereld begrijpen.
Ontdek het zelf tijdens de online methodepresentatie van Code D door Mirjam Kamphuis (uitgever) en Suzanne Halkes (methode-expert).
Onze moderatoren zitten klaar om alle kijkersvragen te beantwoorden. Er komt geen terugkijklink beschikbaar.
Nieuwste evenementen
Rekenen
Webinar
Wanneer het jou uitkomt
Elk gewenst moment
Online
Wereldoriëntatie
Webinar
4 datums vanaf 22 mrt 2023
na schooltijd
Online
Taal
Bijeenkomst
12 en 19 april 2023
15:15 - 18:00
Amersfoort, Tilburg
Taal
Bijeenkomst
17 maart 2023
9:30-15:00
Tilburg