Bij alle artikelen in onze winkel staat een indicatieve levertijd aangegeven. De meeste boeken en spellen uit ons assortiment heb je binnen 1 dag in huis als je het voor 23.00 uur bestelt op zondag t/m vrijdag.
Voor 23.00 uur besteld op: |
Verwachte bezorging op: |
---|
Maandag |
Dinsdag |
Dinsdag |
Woensdag |
Woensdag |
Donderdag |
Donderdag |
Vrijdag |
Vrijdag |
Zaterdag |
Zaterdag |
Dinsdag |
Zondag |
Dinsdag |
Je bestelling wordt bezorgd door PostNL. Je ontvangt een verzendbevestiging per e-mail met daarin een Track & Trace code waarmee je de aflevering van je pakket kunt volgen. Ben je op het moment van bezorgen niet thuis? Dan laat de postbode een briefje achter in de brievenbus. Het pakketje wordt dan bij de buren geleverd of er volgt een nieuwe afleverpoging op de eerstvolgende werkdag.
Meerdere producten
Wanneer je meerdere boeken in 1 keer bestelt, doen wij ons best om, indien mogelijk, alles in 1 keer bij je te laten bezorgen. De levertijd van je hele bestelling wordt in dat geval gelijk aan die van het artikel met de langste levertijd.
Vertraging
In uitzonderlijke gevallen doet PostNL in plaats van 24 uur enkele dagen over de bezorging van een bestelling. Heb je je bestelling 3 werkdagen nadat hij is verzonden nog niet ontvangen? Neem dan contact op met onze klantenservice. Om je zo snel mogelijk van dienst te zijn, verzoeken we je vriendelijk je ordernummer te vermelden in je e-mail of bij de hand te houden als je ons belt.
8 Beoordelingen
de vries (6 jaar) schreef op 26 februari om 08:38
Mijn zoontje, die dol is op tekenen en schrijven, vond deze kaarten erg leuk. Ze zijn niet groot, mooi handzaam, stevig karton. Goed uit te vegen. Het doosje is niet zo stevig. Het klittenband waarmee het doosje vastzit, scheurde er direct al af. Goed stift met sponsje op de achterzijde om uit te vegen.
Andrea Hauer (43 jaar) schreef op 25 februari om 07:04
Super!!