Referenties en ervaringen van leerkrachten

Dit zeggen je collega's over Pennenstreken. Lees de interviews of bekijk de contactgegevens van referentiescholen. Zij staan je graag te woord over hun praktijkervaringen!

‘De best gelukte letter zetten we in het zonnetje’

De leerlingen bepalen zelf welke door hen geschreven letter een zonnetje verdient. De werkboeken zijn sowieso erg aantrekkelijk voor de kinderen, met veel kleur en leuke opdrachten.

Juf Femke, Kindcentrum De Kameleon in Den Bosch

Lees het hele interview

Referentiescholen

Wil jij weten hoe Pennenstreken in de praktijk bevalt? Deze scholen staan je graag te woord over hun praktijkervaringen!

OBS de Zonnewijzer (verbonden schrift / combigroepen / faseonderwijs), Hoorn

Het Gangwerk 58, 1622 HC Hoorn, mevr. R. Koopman | 0229-218330 | r.koopman@talenthoorn.nl

KBS de Rietkraag (verbonden schrift / combigroepen), Nieuwkoop

Ladderhaak 9, 2421 NK Nieuwkoop, dhr. H. Zevenhoven | 0172-520050 | h.zevenhoven@kbsrietkraag.nl

PCBS Beatrixschool (blokschrift / combigroepen), Pijnacker

Julianalaan 2, 2641 HC Pijnacker, mevr. A. Sizoo | 015-3698718 | a.sizoo@octant.nl

OBS Rhoon-Portland (verbonden schrift / geen combigroepen), Rhoon

De Beurs 35, 3162 WB Rhoon, mevr. C. Dijker | 010-2033488 | charlottedijker@obsportland.nl

PCBS Oranje Nassauschool (verbonden schrift / geen combigroepen), Papendrecht

Leeuwerikstraat 7, 3353 AT Papendrecht, mevr. J. Erkelens | 078-6151499 | Joke.erkelens@kindcentrumoranje-nassau.nl

Rehobothschool (verbonden schrift / combigroepen 4/5), Uddel

Het Drie 21-23, 3888 KD Uddel, mevr. G. Bolier | 0577-401424 | gb@rhbu.nl

BS de Bolderik (geen combigroepen), Hank

Beatrixstraat 68, 4273 ET Hank, mevr. J. v.d. Wielen | 0162-402431 | j.vdwielen@bsdebolderik.nl

OBS het Noorderlicht (verbonden schrift / combigroepen 1/2), Breda

Cornelis Florisstraat 25, 4827 CN Breda, mevr. J. van der Hoeven | 076-5871948 | jvanderhoeven@markantonderwijs.nl

BS De Vuurvlinder (verbonden schrift / combigroepen), Geertruidenberg

Elisabethstraat 1, 4931 BD Geertruidenberg, mevr. Berkelmans | 0162-512702 | liesbethberkelmans@bsdevuurvlinder.nl

BS De Zevensprong (verbonden schrift / geen combigroepen), Apeldoorn

Pythagorasstraat 384, 7323 HW Apeldoorn, mevr. S. Huis in 't Veld | 055-3604944 | s.huisintveld@zevensprong.nu

De Vorsenpoel (geen combigroepen), Boxtel

Hendrik Verheeslaan 40, 5283 CV Boxtel, Astrid Dankers | 0411-611484 |
a.dankers@vorsenpoel.nl

BS St. Antonius Abt (geen combigroepen), Eindhoven

Maasstraat 105, 5626 BB Eindhoven, Annet Tompson | 040-2621520 |
a.tompson@skpo.nl

BS St. Jozef (combigroepen), Someren-Heide

Kerkendijk 81, 5712 ET Someren-Heide, Mirjam Coppelmans | 0493-491654 |
mirjam.coppelmans@prodas.nl

BS De Meent (geen combigroepen), Waalre

Anemonelaan 2, 5582 GC Waalre, Ria Enderink | 040-2233038 |
r.enderink@bsdemeent.nl

BS de Meulebeek (geen combigroepen), Oostrum

Watermolenstraat 3, 5807 BJ Oostrum, Rosan Derkx | 0478-550310 |
r.derkx@demeule-beekoostrum.nl

School Lyndensteyn, Beetsterzwaag

Hoofdstraat 1, 9244 CL Beetsterzwaag, Henriette Scheper | 0512-389800 | henriette.scheper@schoollyndensteyn.nl

BS Ondersteboven (combigroepen), Moorveld

Hagendoornweg 2, 6237 NP Moorveld, Danjelle Schnackers | 043-3641630 | danjelle.schnackers@innovo.nl

BS Ummer Clumme (geen combigroepen), Klimmen

Kerkveldweg 1, 6343 RJ Klimmen, Ingrid van Aken | 045-4051541 | ingrid.aken@innovo.nl

BS De Boogurt (geen combigroepen), Budel

Jan van Schoonvorststraat 2, 6021 BP Budel, Mien van de Woude en Yvonne Polman | 0495-491600 mvanderwoude@skozok.nl | ypolman@skozok.nl

IBS El Habib (geen combigroepen), Maastricht

Silexstraat 41, 6216 XB Maastricht, Sahure Seymen |043-3437665| sahure.durmaz@elhabib.nl

BS Catharina Labouré (combigroepen), Beek

BS Catharina Labouré (combigroepen), Beek, Peggy Palmen-Bereklauw | 046-4280873 | p.palmen@bscatharinalaboure-beek.nl

BS Hulsberg (geen combigroepen), Hulsberg

Schoolstraat 17, 6336 AN Hulsberg, Xanne van de Laar | 045-4051377 | xanne.vanlaar@innovo.nl

OBS De Duizendpoot (ervaring met combigroepen), Geleen

Veermanstraat 9,  6163 BR Geleen, Ellen Smeets | 046-4106690 | e.smeets@1000-poot.nl

BS De Schakel (geen combigroepen), Heerlen

Zes Landenstraat 1, 6414 GG Heerlen, Claudia Gooren | 045-5212250 | claudia.gooren@innovo.nl

SO de Zonnehoek (geen combigroepen), Apeldoorn

Citroenvlinder 77, 7323 RC Apeldoorn, mevr. H.Jansen | 055-5340741 |h.jansen@cso-zonnehoek.nl

RKBS Martinusschool (geen combigroepen), Twello

Kerklaan 12, 7391 AN Twello, mevr. M. Brouwer | 0571-271408 |m.brouwer@skbg.nl

PCBS de Heemde (geen combigroepen), Almelo

Hanzelaan 2, 7606 NM Almelo, mevr. M. Bolscher | 0546-539459 |

Onze Lieve Vrouweschool (combigroepen), Bentelo

Burg. Bijvoetsplein 70, 7497 LD Bentelo, mevr. F. Lammertink | 0547-292492 |info@olvrouwenbentelo.nl

OBS Widerode (geen combigroepen), Wierden

Marjoleinlaan 41, 7641 EN Wierden, dhr. R. Wiegink | 0546-572642 |r.wiegink@widerode.nl

OBS Jan Ligthart (combigroepen), Zutphen

Leeuwerikstraat, 7203 JB Zutphen, mevr. I. van Rheenen | 0575-512759 |ilsevanrheenen@archipelprimair.nl

OBS de Bongerd (geen combigroepen), Apeldoorn

Muntersdonk 13, 7326 BD Apeldoorn, mevr. M. Lieferink | 055-5337009 |m.lieferink@leerplein055.nl

OB Daltonschool Elserike (combigroepen), Markelo

Herikerweg 36, 7475 TT Markelo, mevr. I. Dollekamp | 0547-362095 |i.dollekamp@elserike.nl

Kindcentrum Lea Dasberg (geen combigroepen), Zutphen

Markolle 3, 7207 PA Zutphen, mevr. L. Verbeek | 0575-570308 |liesbethverbeek@archipelprimair.nl

KBS Op de Groene Alm (geen combigroepen), Utrecht

Derde Oosterparklaan 71, 3541 SC Utrecht, mevr. Lisa Kwinkelenberg | 030-6701996 |lisa.kwinkelenberg@ksu-utrecht.nl

Driestromenland (geen combigroepen), Lelystad

Voorstraat 336, 8226 KA Lelystad, mevr. T. Scholte | 0320-25193 |t.scholte@driestromenland.nl

De Burcht (geen combigroepen), Heerenveen

Schoterplein 28, 8448 RP Heerenveen, mevr. Anneke Bras | 051-3681122 |a.bras@cbo-meilan.nl

Daltonschool Rhenen (combigroepen), Rhenen

De Spijlen 1, 3921 EK Rhenen, mevr. A. van Zetten | 0318-471788 |annette.van.zetten@daltonelst.nl

CNS de Groenling (geen combigroepen), Ijsselmuiden

Lijnpad 2, 8271 LB Ijsselmuiden, mevr. G. Hamburger | 038-3333533 |g.hamburger@cnsdegroenling.nl

CBS Rehoboth (geen combigroepen), Ochten

Plataanstraat 12, 4051 GS Ochten, mevr. S. Roerdink/mevr. S. Scholtus | 0344-641373 |s.roerdink@xs4all.nl/sandra.scholtus@live.nl

BS de Kleine Prins (combigroepen), Ede

Balgzand 4, 6718 MJ Ede, mevr. M. Stuifbergen | 0318-548137 |ib.kp@skovv.nl

Anne Frankschool (geen combigroepen), Arnhem

Venlosingel 214, 6845 JE Arnhem, mevr. A. Vink | 026-3831646 |anne@annefrankschool.org