Lees een stukje

Samenvatting

Besties in de brugklas – vrolijke verhalen over echte meidendingen

OMG! Wat moet je doen als je bestie in de paskamer van een superdure winkel uit haar jurk knapt? Als ze haar moeder een beautymasker van boetseerklei geeft? Of als ze haar geheime aanbidder ontmaskert en hij totáál niet blijkt te zijn wie ze hoopte? Teddie en Maud zijn besties. Maud kan gewoon lopen, maar Teddie niet. Ze heeft haar rolstoel de Tedmobile genoemd, naar de Batmobile van Batman, want ze is gek op actiefilms. Voor Maud en Teddie is de Tedmobile de gewoonste zaak van de wereld. Net als zo veel meiden gaan ze samen shoppen, dansen, schaatsen, babysitten en lachen ze heel wat af.

Besties voor altijd is een heerlijk meidenavontuur voor echte Tina-girls én voor de fans van Niki Smit, Manon Sikkel en Maren Stoffels!

‘Alle verhalen zijn vrolijk en fris. Een lekker feelgoodboek over twee gewone giebelende meiden, met verhalen over school, leuke uitjes, verliefdheid en natuurlijk een fantastische vriendschap!’ Leesbevordering in de klas

‘Fijne verhalen over een bijzondere vriendschap, boordevol herkenning. Ook geschikt voor minder gretige lezers.’ NBD Biblion

Productinformatie

Uitgever: Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
Thema's: Gevoelens en relaties, School
Publicatiedatum: 10 juni 2020
Leeftijden: 10-12 jaar
Auteurs: Mirjam Mous
Boektypes: Fictie, Verhalenbundel
Verschijningvorm: Hardback
Pagina's: 304
ISBN: 9789000371976
Trefwoorden: brugklas, diversiteit, gehandicapt, humor, meiden, verliefdheid, vriendschap
Jaargroepen: Groep 7, Groep 8
Besties voor altijd
15,99

Besties voor altijd

Besties in de brugklas – vrolijke verhalen over echte meidendingen

OMG! Wat moet je doen als je bestie in de paskamer van een superdure winkel uit haar jurk knapt? Als ze haar moeder een beautymasker van boetseerklei geeft? Of als ze haar geheime aanbidder ontmaskert en hij totáál niet blijkt te zijn wie ze hoopte? Teddie en Maud zijn besties. Maud kan gewoon lopen, maar Teddie niet. Ze heeft haar rolstoel de Tedmobile genoemd, naar de Batmobile van Batman, want ze is gek op actiefilms. Voor Maud en Teddie is de Tedmobile de gewoonste zaak van de wereld. Net als zo veel meiden gaan ze samen shoppen, dansen, schaatsen, babysitten en lachen ze heel wat af.

Besties voor altijd is een heerlijk meidenavontuur voor echte Tina-girls én voor de fans van Niki Smit, Manon Sikkel en Maren Stoffels!

‘Alle verhalen zijn vrolijk en fris. Een lekker feelgoodboek over twee gewone giebelende meiden, met verhalen over school, leuke uitjes, verliefdheid en natuurlijk een fantastische vriendschap!’ Leesbevordering in de klas

‘Fijne verhalen over een bijzondere vriendschap, boordevol herkenning. Ook geschikt voor minder gretige lezers.’ NBD Biblion

Lees meer

15,99

Op werkdagen voor 23:00 besteld, volgende dag in huis
Lees een stukje
Zwijsen is de specialist in leren
Bekend van de basisschool
Betalen hoe jij dat wilt
Scholen bestellen op factuur
Thuiswinkel waarborg

Er zijn nog geen beoordelingen

Alles over Mirjam Mous

Bekijk meer