Lezing – lezen
Een mooi verhaal voorlezen is heerlijk. Maar wat gebeurt er als je daarna niet meteen doorgaat naar de volgende activiteit, maar kinderen écht met elkaar laat praten over wat ze hebben gehoord en gelezen?
Gertrud Cornelissen deed onderzoek naar literaire gesprekken en Heleen Buhrs brengt deze aanpak dagelijks in de praktijk. Samen laten ze zien hoe je ook in groep 3 rijke gesprekken over kinderboeken kunt voeren. Wat zegt onderzoek hierover? Welke vragen zetten kinderen aan het denken? En hoe zorg je dat ze naar elkaar luisteren, hun gedachten verwoorden en samen steeds meer in een verhaal ontdekken?
Een inspirerende combinatie van wetenschap en praktijk, waarmee je direct ontdekt hoe leuk én waardevol samen praten over boeken in groep 3 kan zijn.
Workshop 5: Literaire gesprekken in groep 3
Inhoudsopgave
Gertrud Cornelissen en Heleen Buhrs – Literaire gesprekken in groep 3
Tickets
Tickets bestel je eenvoudig via de webshop van Zwijsen, waar je veilig online kunt betalen. Met een Basispoortaccount kun je ook op factuur betalen. Heb je geen Basispoortaccount, neem dan contact op met klantenservice@zwijsen.nl.