De cockpit is voor jou als leerkracht onmisbaar. Je vindt in deze digitale online omgeving alles wat je nodig hebt om de lessen van Pit Spelling voor te bereiden, te geven en er achteraf op te reflecteren. Zo vind je er bijvoorbeeld instructiefilmpjes, spellingliedjes en printbladen (zoals remediëringsbladen, herhalingsbladen en verrijkingsbladen). De cockpit maakt je bovendien wegwijs in de methode en geeft je achtergrondinformatie.
Digibordsoftware
De cockpit bevat onder andere digibordsoftware. Het digibord zet je dagelijks in bij de spellinglessen. Tijdens de instructie en de reflectie doe je op het digibord interactieve oefeningen. Ook kun je de leerdoelen en de pagina’s van de leerwerkschriften laten zien. Er is daarbij ook een tweede scherm, dat alleen zichtbaar is voor jou. Hierop krijg je korte instructiehandvatten. Ook laat je via het digibord filmpjes zien.
Nieuwsgierig geworden?
Scholen kunnen het materiaal bekijken met een gratis zichtzending. Wil je de materialen uitproberen? Dat kan met het uitprobeerpakket.