
Educatieve B2B producten op maat
Bestaat jouw doelgroep uit kinderen in de basisschoolleeftijd? Versterk je merk en kijk wat Zwijsen B2B voor jou kan doen.
Custom publishing voor jouw merk: Zwijsen B2B
Uitgeverij Zwijsen is al meer dan 170 jaar een toonaangevende uitgever in het basisonderwijs en thuis. Wij kennen de doelgroep en kunnen bedrijven goed adviseren hoe zij effectief kunnen communiceren met kinderen. Samen ontwikkelen we duurzame lesmaterialen en educatieve producten helemaal op maat (custom publishing). Producten die je merk versterken, voor in het onderwijs, thuis of in de eigen branche.
Wat kunnen we voor je doen?
Wil je samen met Zwijsen B2B een educatief product ontwikkelen dat kinderen van 4 tot 12 jaar aanspreekt en bereikt? Bijvoorbeeld een boek, een tijdschrift, een spel, een (digitaal) lespakket of een andere digitale uitgave? Neem contact met ons op om de wensen en mogelijkheden te bespreken.
De samenwerking met Zwijsen B2B zorgt voor:
- een blijvende boodschap aan een (letterlijk) groeiende doelgroep
- een bijzonder relatiegeschenk
- een product dat het imago van merk of werkgever versterkt
- een boodschap die blijft hangen
- een ‘andere’ manier van communiceren
- een maatschappelijk verantwoord project
Contact Zwijsen B2B
Ben je nieuwsgierig geworden? Neem contact met ons op en vraag naar de mogelijkheden!
Rebekka van Schelven
Telefoonnummer: 013 583 88 88
E-mail: r.vanschelven@zwijsen.nl
Onze partnerships
Wij werken onder andere met en voor Albert Heijn, Bol.com, Deloitte, Nibud, het Rode Kruis, Akertech Adviseurs, de Nederlandse Vereniging van Banken, Hornbach en de Rijksoverheid.
