Referenties en ervaringen van leerkrachten

Dit zeggen je collega's over Veilig leren lezen kim-versie. Lees de interviews of bekijk de contactgegevens van referentiescholen. Zij staan je graag te woord over hun praktijkervaringen!

‘Een veelzijdige methode die kinderen enthousiast maakt voor het lezen’

'Vorig jaar had ik weliswaar een sterke groep, maar deze resultaten had ik in al die jaren dat ik voor de klas sta nog niet gezien.'

Jeanette van der Wielen, bs De Bolderik in Hank

Lees het hele interview

‘Ik sprong een gat in de lucht bij die resultaten’

'Vorig jaar in mei las ongeveer 60% van de kinderen op AVI M3-niveau. Met Veilig leren lezen kim-versie zit nu al 85% van de kinderen op dat niveau.'

Sofie Baten, leerkracht De Kriebel in Deurne (Antwerpen)

Lees het hele interview

 

‘Vlotter lezen door zoemend lezen’

'Eén van de grootste kwaliteiten van de kim-versie is de verbeterde didactiek. Om de dag komt er een letter bij. Het woord ‘kim’ verandert de volgende dag bijvoorbeeld in ‘sim’. Een ander voordeel is dat er veel aandacht is voor woordenschat.'

Olga Hock en José van Eeden, De Molenwiek in Haarlem

Lees het hele interview

Referentiescholen

Wil jij weten hoe Veilig leren lezen Kim-versie in de praktijk bevalt? Deze scholen staan je graag te woord over hun praktijkervaringen!

OBS Koningin Emma (geen combigroepen), Dieren

Vietorstraat 2, 6953 BR Dieren, M.J. Kostense | 0313-414832 | 
MJ.Kostense@scholengroepveluwezoom.nl

OBS de Vier Windstreken (combigroepen), Amsterdam

Parlevinker 11-13, 1034 PX Amsterdam, mevr. S. Baars | 020-6313592 |
s.baars@obsvierwindstreken.nl 

OBS de Zonnewijzer (combigroepen / faseonderwijs), Hoorn

Het Gangwerk 58, 1622 HC Hoorn, mevr. R. Koopman | 0229-218330 | 
r.koopman@talenthoorn.nl

OBS de Molenwiek (geen combigroepen), Haarlem

Betuwelaan 2, 2036 GV Haarlem, mevr. J. Warnaar | 023-5336213 | 
dalton@molenwiek-haarlem.nl
 

KBS de Rietkraag (combigroepen), Nieuwkoop

Ladderhaak 9, 2421 NK Nieuwkoop, dhr. H. Zevenhoven | 0172-520050 | 
h.zevenhoven@kbsrietkraag.nl
 

Insp W.P Blokpoelschool (geen combigroepen), Den Haag

Haardstede 1, 2543 VS Den Haag, mevr. K. IJsenbout | 070-3211459 | 
k.ijsenbout@blokpoelschool.nl

OBS Rhoon-Portland (geen combigroepen), Rhoon

De Beurs 35, 3162 WB Rhoon, mevr. C. Dijker | 010-2033488 | 
charlottedijker@obsportland.nl

PCBS Oranje Nassauschool (geen combigroepen), Papendrecht

Leeuwerikstraat 7, 3353 AT Papendrecht, mevr. J. Erkelens | 078-6151499 |
Joke.erkelens@kindcentrumoranje-nassau.nl

Rehobothschool (geen combigroepen), Uddel

Het Drie 21-23, 3888 KD Uddel, mevr. G. Bolier | 0577-401424 |
gb@rhbu.nl

BS de Bolderik (geen combigroepen), Hank

Beatrixstraat 68, 4273 ET Hank, mevr. J. v.d. Wielen | 0162-402431 |
j.vdwielen@bsdebolderik.nl

PCBS Louise de Colignyschool (geen combigroepen), Vlissingen

Alexander Gogelweg 65, 4384 EV Vlissingen, mevr. L. van Wijnen | 0118-465261 |
l.vanwijnen@onzewijs.nl

KBS Laurentius (geen combigroepen), Breda

Van Gaverenlaan 18, 4835 CD Breda, mevr. H. Emmen | 076-5640755 |
emmen@kbs-laurentius.nl

BS De Zevensprong (geen combigroepen), Apeldoorn

Pythagorasstraat 384, 7323 HW Apeldoorn, S. Huis in 't Veld | 055-3604944 |
s.huisintveld@zevensprong.nu

De Vorsenpoel (geen combigroepen), Boxtel

Hendrik Verheeslaan 40, 5283 CV Boxtel, Astrid Dankers | 0411-611484 |
a.dankers@vorsenpoel.nl

BS St. Antonius Abt (geen combigroepen), Eindhoven

Maasstraat 105, 5626 BB Eindhoven, Annet Tompson | 040-2621520 |
a.tompson@skpo.nl

BS St. Jozef (combigroepen), Someren-Heide

Kerkendijk 81, 5712 ET Someren-Heide, Mirjam Coppelmans | 0493-491654 |
mirjam.coppelmans@prodas.nl

BS De Meent (geen combigroepen), Waalre

Anemonelaan 2, 5582 GC Waalre, Ria Enderink | 040-2233038 |
r.enderink@bsdemeent.nl

BS de Meulebeek (geen combigroepen), Oostrum

Watermolenstraat 3, 5807 BJ Oostrum, Rosan Derkx | 0478-550310 |
r.derkx@demeule-beekoostrum.nl

Prinses Amalia Basisschool (geen combigroepen), Oranjestad Aruba

Oranjestad Aruba, Directrice Rolien Hofman |  +297 588 5890 |
roelienhofman.pab@gmail.com

De Wegwijzer (geen combigroepen), Wijk bij Duurstede

Karolingersweg 147, 3962 Wijk bij Duurstede, Fleur Schreuder | 0343-572 672 |
fschreuder@wegwijzer-wbd.nl

De Opstap (geen combigroepen), IJsselstein

Heemradenlaan 30, 3401 GX IJsselstein, Margreet de Groot | 030-688 3423 |
Margreet.degroot@rkbsdeopstap.nl 

School Lyndensteyn, Beetsterzwaag

Hoofdstraat 1, 9244 CL Beetsterzwaag, Henriette Scheper | 0512-389800 | henriette.scheper@schoollyndensteyn.nl

De Librije, Gorredijk

Wabbe Wissesstrjitte 15, 8401 RE Gorredijk, Joke Visser | 0513-466448 | joke.visser@pcbs-libreije.nl

CBS Het Krijt, Assen

Schoolstraat 29, 9408 MB Assen, Marianne Molema | 0592-460370 | hetkrijt@cksdrenthe.nl

CBS De Hoekstien, Luxwoude

Hegedyk 44, 8405 GV Luxwoude, Gea de Leeuw | 0513-529555 | geadeleeuw@live.nl

CBS Aquamarijn, Groningen

Maresiusstraat 24, 9746 BJ  Groningen, Henrieke Luinge | 050-2103434 | h.luinge@vcog.nl

OBS De Poolster, Nieuw-Roden

Zevenhuisterweg 3, 9311 VA  Nieuw-Roden, Renate van der Velde | 050-5017772 | naatevdvelde@hotmail.com

OBS Van Maasdijkschool, Heerenveen

Van Beyma Thoe Kingmaweg 1, 8441 CP Heerenveen, Doucette Riemersma | 0513-653721 | doucette.riemersma@debasis.frl