Je winkelwagen is momenteel leeg!


Win een schoolbezoek van de makers van juf in de boom!
Zin in een leuke en vooral hele creatieve winactie met jouw groep 3? Doe dan nu mee aan de winactie van het nieuwe boek juf in de boom! In dit verhaal gaat de altijd gehaaste, over-actieve en over-enthousiaste juf kat als een dolle door het bos rennen. Onderweg komt ze heel veel dieren tegen. En dan… lijkt ze ineens verdwenen. Ze zit in de boom! Hoe zou het zijn als jij, als juf of meester, er ineens vandoor gaat en bovenin een boom belandt? Dat mogen jouw leerlingen laten zien! En dat is extra leuk, want de kinderen mogen verzinnen waarom jij in die boom zit. Je krijgt straks een heleboel verschillende versies van jezelf terug! Wedden dat je er om moet lachen?
Download de boekomslag en laat de creativiteit van de kinderen de vrije loop. Wie weet wint jouw klas een schoolbezoek van de makers van juf in de boom! Lees hieronder hoe je mee kunt doen.
Wat kun je winnen?
Een echte schrijver én illustrator in de klas: dat maak je niet elke dag mee! De winnende groep 3 krijgt een speciaal bezoek in de klas van Elisa van Spronsen en Fleur van der Weel, de makers van juf in de boom. Ze vertellen je alles over hoe zij dit grappige boek maakten. Daarna gaan de kinderen zelf aan de slag met het schrijven van hun eigen verhaal. Natuurlijk geven Fleur en Elisa de beste tips & tricks. Kortom: een super inspirerend en creatief schoolbezoek. Dit wil je winnen!

Zo doe je mee met jouw groep 3
- Lees het boek of blader hier een stukje.
- Download de juf of mees boekomslag. Bespreek met elkaar: Stel je voor dat jouw juf of mees in de boom zou zitten! Waarom zou zij of hij dat doen? Is zij gevlucht voor een boef? Of komt er een supersnel-stromende rivier aan? Alle ideeën zijn goed. Hoe creatiever, hoe beter!
- Maak nu de voorkant van jouw boek. Teken het verhaal van jouw juf of meester in de boom.
- Maak een foto van de omslagen die jouw leerlingen hebben gemaakt en deel deze foto op Instagram (let op: geen Instagram Story!).
- Tag @uitgeverijzwijsen en gebruik de hashtag #iklees.
- Meedoen aan de winactie kan tot en met 19 juli 2025.
- De winnaar wordt uitgekozen door de makers van juf in de boom!
Meer over het boek
Dit boek uit de ik lees serie spreekt zeker tot de verbeelding bij 6-7 jarigen. Want hoe grappig is het als de juf er steeds vandoor gaat? Daarmee zet schrijfster Elisa van Spronsen beginnende lezers aan tot nadenken over ironie. Nog een reden om dit boek snel te gaan lezen: het boek bevat woordgrappen en rijmwoorden. Zo helpt het kinderen op een leuke manier hun woordenschat uit te breiden. De grappige illustraties van Fleur van der Weel maken de lezers nog meer aan het lachen en helpen hen om deze woordgrappen te begrijpen.
- juf in de boom€12,99
Lees hier de actievoorwaarden.
Let op: het schoolbezoek vindt plaats in schooljaar 2025/2026. Dit betekent dat de leerlingen van de winnende klas al in groep 4 zitten. Het bezoek zal plaatsvinden in de klas van de leerlingen die hebben gewonnen.